Piotr Müller: W przyszłym tygodniu dojdzie do zmian w rządzie

https://www.facebook.com/piotr.muller/photos/a.1015549101791026/2957144937631423/?type=3&theater

Rzecznik rządu Piotr Müller zapowiedział, że w ciągu kilku najbliższych dni dojdzie do istotnych zmian w rządzie. Dodał przy tym, że będzie to potwierdzenie wcześniejszych zapowiedzi.

REKLAMA

– Myślę, że – tak jak zapowiadaliśmy to ostatnio – do końca października te zmiany, te korekty w rządzie zostaną dokonane. W tej chwili spodziewam się, że to będzie w przyszłym tygodniu – powiedział.

Zapowiadane zmiany przez Zjednoczoną Prawicę nastąpiły wraz z opuszczeniem obozu rządzącego przez Porozumienie Jarosława Gowina, który zrezygnował z funkcji wicepremiera oraz ministra rozwoju, pracy i technologii.

REKLAMA

W ramach zmienionej formuły Zjednoczona Prawica może przyłączyć m.in. Partię Republikańską założoną przez europosła Adama Bielana oraz funkcjonującą jako zespół parlamentarny formację OdNowa RP wiceszefa MON Marcina Ociepy.

– Te zmiany będą niedługo. Są to zmiany o charakterze technicznym i koalicyjnym. W jednym przypadku będzie zmiana o charakterze zasadniczym. Więcej nie mogę w tym momencie powiedzieć – zapowiedział Jarosław Kaczyński.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: