Pleśń i kamień w prysznicu
fot. screen Youtube / Uporządkowana

Pleśń i kamień w prysznicu zniknie po zastosowaniu tego triku. Pokazał mi go mój znajomy, który zawsze ma prysznic w nieskazitelnym stanie.

Prysznic to miejsce relaksu. Powinno być czyste i przyjemne, ale jeśli nie dbamy o niego prawidłowo, szybko możemy tego pożałować. Pleśń i kamień pojawi się prędzej niż myślimy. Jak się tego pozbyć lub zapobiegać? Na szczęście istnieje skuteczne rozwiązanie.

Pleśń i kamień – najwięksi wrogowie prysznica. Spryskaj ich tym płynem i znikną w sekundę

Pleśń i kamień to dwa problemy, które zwykle pojawiają się w prysznicach. Pleśń w prysznicu powoduje bardzo nieprzyjemny zapach, a wdychanie go nie jest obojętne dla naszego zdrowia. Kamień to osad mineralny gromadzący się na armaturze prysznicowej. Połączenie tych dwóch znajomych sprawia, że prysznic staje się nieatrakcyjny i nie zachęca do kąpieli. Pozbądź się go za pomocą jednego płynu.

Skuteczne rozwiązanie w 5 sekund

Przygotuj mieszankę w spryskiwaczu. Wlej dwie szklanki wody, następnie wlej buteleczkę wody utlenionej i szklankę octu. To mieszanka, która pozbędzie się brzydkich osadów i plam. Rozpuszcza je i dzięki temu łatwiej jest wyczyścić te miejsca.

 Warto stosować ten patent regularnie, a najlepiej raz w miesiącu. Dzięki temu  nasza łazienka będzie w doskonałym stanie, a my będziemy mogli cieszyć się relaksującym prysznicem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę