Tradycyjna dotąd Poczta Polska, jest już bardziej nowoczesna! Co się zmieniło? Dosyłanie lub przechowywanie korespondencji można już zgłaszać online. Ponadto swoją tożsamość można potwierdzić przy użyciu profilu zaufanego.

Poczta Polska obecnie oferuje możliwość skorzystania z wielu usług przez internet. Przy wielu z nich wymagane jest potwierdzenie tożsamości. Dlatego właśnie dla osób korzystających z opcji online poczta udostępniła możliwość potwierdzenia profilem zaufanym.

Jak informuje redakcja niezaleńzej.pl wśród oferowanych usług znajdują się: „eINFO:awizo” (bezpłatna usługa umożliwiająca otrzymywanie informacji o oczekiwaniu przesyłki w placówce pocztowej), usługa „polecony do skrzynki” (polega na wrzucaniu przesyłek poleconych do skrzynki na listy adresata), „dosyłanie”, (która umożliwia dostarczanie przesyłek pod nowy adres, jaki został wskazany w formularzu), „przechowywanie przesyłki” i „doręczenie na życzenie”, które umożliwia ponowne doręczenie awizowanej przesyłki poleconej.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna