Podczas spaceru na głowę spadł mu kot! Mężczyzna stracił przytomność! (WIDEO)

Wyjątkowo niecodzienne zdarzenie miało miejsce w północno-wschodnich Chinach w mieście Harbin. Monitoring uwiecznił moment, gdy na spacerującego Pana Gao Fenghua z nieba niespodziewanie spada kot!

   

Czworonóg natychmiast czmychnął, ale mężczyzna upadł na ziemię niczym powalony ciosem bokserskim. Do bezwładnie leżącego podszedł jego pies zaskoczony zachowaniem właściciela. Gdy zauważył kota, pobiegł w jego kierunku. Między zwierzętami wywiązała się walka.

W tym czasie w pobliżu nieprzytomnego zaczęło się zbierać coraz więcej gapiów. W końcu wezwano kartkę. Poszkodowany w szpitalu przebywał 23 dni. Teraz wymaga rehabilitacji.

   

https://youtu.be/YZJ-C7TtdKI

Jak twierdzi syn mężczyzny, właścicielem kota jest ich sąsiad Pan Yu. Teraz strony starają się porozumieć w kwestii odszkodowania. Nie wiemy jednak, czy pertraktują prywatnie, czy poprzez prawników.

   

Z kolei to, na co zwrócili uwagę internauci, to reakcja przechodniów, a właściwie jej brak. Jak możemy zauważyć na nagraniu, nikt początkowo nie zatrzymuje się przy leżącym. Ludzie spoglądają na nieprzytomnego, przystają, ale idą dalej.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News