Podczas spaceru na głowę spadł mu kot! Mężczyzna stracił przytomność! (WIDEO)

Wyjątkowo niecodzienne zdarzenie miało miejsce w północno-wschodnich Chinach w mieście Harbin. Monitoring uwiecznił moment, gdy na spacerującego Pana Gao Fenghua z nieba niespodziewanie spada kot!

Czworonóg natychmiast czmychnął, ale mężczyzna upadł na ziemię niczym powalony ciosem bokserskim. Do bezwładnie leżącego podszedł jego pies zaskoczony zachowaniem właściciela. Gdy zauważył kota, pobiegł w jego kierunku. Między zwierzętami wywiązała się walka.

Czytaj także:  Papież Franciszek pod respiratorem walczył o życie!
 

W tym czasie w pobliżu nieprzytomnego zaczęło się zbierać coraz więcej gapiów. W końcu wezwano kartkę. Poszkodowany w szpitalu przebywał 23 dni. Teraz wymaga rehabilitacji.

Jak twierdzi syn mężczyzny, właścicielem kota jest ich sąsiad Pan Yu. Teraz strony starają się porozumieć w kwestii odszkodowania. Nie wiemy jednak, czy pertraktują prywatnie, czy poprzez prawników.

Z kolei to, na co zwrócili uwagę internauci, to reakcja przechodniów, a właściwie jej brak. Jak możemy zauważyć na nagraniu, nikt początkowo nie zatrzymuje się przy leżącym. Ludzie spoglądają na nieprzytomnego, przystają, ale idą dalej.

Czytaj także:  Najmłodszy influencer świata ma 3 lata! Matka mówi, że go nie zmusza
   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS