Wyjątkowo niecodzienne zdarzenie miało miejsce w północno-wschodnich Chinach w mieście Harbin. Monitoring uwiecznił moment, gdy na spacerującego Pana Gao Fenghua z nieba niespodziewanie spada kot!

Czworonóg natychmiast czmychnął, ale mężczyzna upadł na ziemię niczym powalony ciosem bokserskim. Do bezwładnie leżącego podszedł jego pies zaskoczony zachowaniem właściciela. Gdy zauważył kota, pobiegł w jego kierunku. Między zwierzętami wywiązała się walka.

W tym czasie w pobliżu nieprzytomnego zaczęło się zbierać coraz więcej gapiów. W końcu wezwano kartkę. Poszkodowany w szpitalu przebywał 23 dni. Teraz wymaga rehabilitacji.

https://youtu.be/YZJ-C7TtdKI

Jak twierdzi syn mężczyzny, właścicielem kota jest ich sąsiad Pan Yu. Teraz strony starają się porozumieć w kwestii odszkodowania. Nie wiemy jednak, czy pertraktują prywatnie, czy poprzez prawników.

Z kolei to, na co zwrócili uwagę internauci, to reakcja przechodniów, a właściwie jej brak. Jak możemy zauważyć na nagraniu, nikt początkowo nie zatrzymuje się przy leżącym. Ludzie spoglądają na nieprzytomnego, przystają, ale idą dalej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę