Gorzów Wielkopolski. Policjant postrzelony w głowę
for. Pixabay

Tragedia w Gorzowie Wielkopolskim. Według informacji przekazanych przez lokalny portal – służący w lokalnej jednostce policjant miał dziś rano postrzelić się w głowę. Funkcjonariusz z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego – donosi „Gorzowianin.com”. Komenda Wojewódzka Policji w Gorzowie ma wydać komunikat ws. incydentu.

Według portalu „Gorzowianin.com” – do zdarzenia miało dojść w poniedziałek, 15 maja, w godzinach porannych. Około godziny 7:00 rano przed KWP w Gorzowie wylądował śmigłowiec LPR, który zabrał do szpitala jednego z służących w jednostce funkcjonariuszy. Policjant miał chwilę wcześniej postrzelić się w głowę. Z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala w Gorzowie Wielkopolskim.

Tragiczny poranek w Gorzowie Wielkopolskim. Miejscowy policjant postrzelił się w głowę

Na razie nie pojawiły się żadne konkretne informacje, odnośnie okoliczności zdarzenia. Na ten moment nieznany jest również motyw policjanta z Gorzowa Wielkopolskiego i czy była to próba samobójcza. Policja nie komentuje zdarzenia. Jednocześnie – jak przekazał portal „Super Express” – zapowiedziała wydanie stosownego komunikatu.

„Chcemy spokojnie z prokuraturą zakończyć niezbędne czynności procesowe, dlatego na tę chwilę jest za wcześnie, by informować o okolicznościach zdarzenia” – przekazał nadkom. Marcin Maludy, rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim, cytowany przez „Super Express”.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę