Policjant zastrzelił psa za ogrodzeniem! SZOKUJĄCE NAGRANIE

Do sieci trafiło szokujące nagranie z USA, na którym policjant zabija psa. Na nagraniu z Detroit widzimy jak funkcjonariusz ze stoickim niemal spokojem strzela do pitbulla znajdującego się za ogrodzeniem. Zwierzę gryzło się z psem policjanta.

Wideo zostało opublikowane w sieci przez fundację Animal Hope and Wellness. Jej przedstawiciele chcą teraz ukarania funkcjonariusza. Nagranie przedstawia czworonoga na swojej posesji szczekającego na idących chodnikiem policjantów i psa.

Czytaj także:  Psi terapeuta dla strażaków. Bohaterski golden retriever podbija sieć [WIDEO]
 

W końcu policyjny pies zbliża się do ogrodzenia i zwierzęta zaczynają się gryźć przez siatkę. Niestety policjant nie starał się nawet rozdzielić psów. Wyjmuje tylko broń i strzela do pitbulla. – Funkcjonariusz odpowiedzialny za ten czyn musi zostać pociągnięty do odpowiedzialności – informuje fundacja Animal Hope & Wellness.

Czytaj także:  Policja traci zaufanie Polaków

– Straszny widok. Nie mogę zrozumieć zachowania policjantów, stojących spokojnie, podczas gdy ich ofiara wiła się w agonii. Ten pies policyjny nigdy nie powinien znaleźć się w pobliżu ogrodzenia – pisze jeden z internautów. – Policjant wykazał się nieprawdopodobnym okrucieństwem – dodaje inny.

W związku ze sprwą policja z Detroit opublikowała oświadczenie. Czytamy w nim, że funkcjonariusz podszedł do ogrodzenia szukając broni wcześniej wyrzuconej przez podejrzanego o przestępstwo. Serwis TMZ podaje, że zdaniem policji strzały były jedyną metodą, aby uwolnić psa ze szczęk pit bulla.

Czytaj także:  Zagadkowa śmierć małżeństwa z Piły! Co tam się wydarzyło?
   

NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS