Popryskaj tym parapet
YouTube screen | Budoradka

Popryskaj tym parapet i oklej folią. Rezultaty będą widoczne od razu. Dzięki prostej sztuczce twój parapet będzie tak błyszczał, że sąsiedzi oszaleją z zazdrości. Wypróbuj i sprawdź, że to działa!

Chcesz żeby twój parapet błyszczał i był czysty przez jak najdłuższy okres czasu? Jest na to genialny patent! Wystarczy mieć pod ręką folię spożywczą i przygotować pewną miksturę, która jednocześnie nabłyszczy i wyczyści powierzchnię. Spróbuj, a już zawsze będziesz tak robić.

Popryskaj tym parapet i oklej folią. Będzie błyszczeć jak nowy

O tym patencie wiedzą nieliczni, dlatego warto go poznać i cieszyć się lśniącym parapetem jak najdłużej. Polega on na przygotowaniu mieszanki – do spryskiwacza wlej pół szklanki wody, 2 łyżki oliwki dla dzieci lub oliwy z oliwek, odrobinę płynu do naczyń. Całość wymieszaj, a potem spryskaj tym parapet. Przetrzyj ściereczką i oklej jedną warstwą folii spożywczej.

Dzięki temu na długo zachowasz idealny wygląd parapetu, a folia sprawi, że w przypadku ubrudzenia możesz ją po prostu zdjąć i nałożyć nową bez konieczności szorowania.

Sprawdź także jak wyczyścić okna, by nie było smug, pisaliśmy o tym tutaj.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!