fot. Twitter

To nagranie w krótkim czasie stało się hitem w sieci. Ukraiński wojskowy, który od początku inwazji Rosji przebywa na froncie postanowił zrobić swojej dziewczynie niespodziankę. Najwyraźniej przydzielono mu urlop, ale nie powiedział o tym ukochanej. Podbiegł do niej na ulicy. Dziewczyna nie zdawała sobie sprawy, co się stanie.

Od 24 lutego – nieprzerwanie – trwa wojna na Ukrainie. W lutym wojska rosyjskie wkroczyły do tego kraju z trzech kierunków. Zagrożenie na północy udało się – jak na razie – zażegnać. Teraz ciężar najbardziej zaciętych walk przeniósł się na wschód – do Donbasu. Ukraińcy planują także uderzyć na południe, aby odbić z rąk Rosjan obwód chersoński i przebić się do Morza Czarnego. Niektórzy żołnierze od samego początku wojny walczą na froncie, nie mając okazji, aby twarzą w twarz spotkać się z bliskimi. Dla niektórych w końcu jednak nadchodzi ten dzień.

Wyjątkowe nagranie z Ukrainy. Rzuciła się żołnierzowi w ramiona

W mediach społecznościowych rekordy oglądalności bije nagranie z ulicy jednego z ukraińskich miast. Widać na nim żołnierza, któremu na chwilę udało się wrócić do swojego domu. Postanowił jednak nie mówić o tym dziewczynie, tylko zrobić jej niespodziankę. „Wytropił” ukochaną na ulicy i podbiegł do niej z kwiatami.

Nie mogła uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. Początkowo zaczęła krzyczeć z radości na całą ulicę. Po chwili opanowała emocje i zaczęła przytulać żołnierza. Ten moment oboje zapamiętają pewnie na długo. Wydarzenie uwiecznił na nagraniu przyjaciel wojskowego, który także wrócił z frontu.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę