Policji poszukuje uprowadzonego 10-latka. Chłopiec o imieniu Ibrahim miał zostać porwany w Gdyni przez Marokańczyka. Policja w komunikacie podkreśla, że mężczyzna może być niebezpieczny. Mężczyzna poruszał się srebrnym kombi o początkowych nr rej. WN… Ojciec dziecka mieszka w Belgii. Sąd odebrał mu prawa rodzicielskie.

Uprowadzony Ibrahim ma około 150 cm wzrostu, włosy ciemny brąz i brązowe oczy. Był ubrany w pomarańczową kurtkę, białą bluzę w Kaczora Donalda i spodnie jeansowe ze ściągaczami, buty czarne z elementami odblaskowymi.

Chłopca porwano w Gdyni, przy ul. Ledóchowskiego Antoniego. „Uprowadzony przez obywatela Maroko – osoba niebezpieczna” – czytamy w komunikacie. Mężczyzna porusza się srebrnym kombi, którego tablice rejestracyjne rozpoczynają się od liter WN…

– Z relacji matki wynika, że w niedzielę ok. godz. 21 doszło do zdarzenia, podczas którego biologiczny ojciec dziecka podszedł do matki, uderzył ją w głowę, siłą wciągnął dziecko do samochodu i odjechał – powiedział portalowi Polsat News komisarz Krzysztof Kuśmierczyk z KMP w Gdyni.

Kom. Kuśmierczyk zaznaczył że funkcjonariusze posiadają dane mężczyzny, który na stałe mieszka w Belgii. Po zgłoszeniu 41-letniej matki dziecka policja postanowiła zablokować drogi i powiadomić straż graniczną. – Niestety, mężczyzny nie udało się zatrzymać – powiedział policjant.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę