Posłanka Kwiecień z PiS: Niemcy chcą, żeby Polacy jeździli na ich pola i pracowali tam do śmierci

Fot.Facebook.com/pis.radom

Anna Kwiecień skomentowała w mediach społecznościowych decyzję Komisji Europejskiej o skierowaniu wniosku do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej  o ukaranie Polski za nierespektowanie orzeczeń TSUE dotyczących reformy sądownictwa przeprowadzanej przez rząd PiS.

REKLAMA

Polska nie zlikwidowała – czego domaga się TSUE – Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego. Z tego względu  naszemu krajowi grozi utrata pieniędzy z UE przeznaczonych na Krajowy Plan Odbudowy i Polski Ład.

Z oburzeniem na postawę UE zareagowała posłanka PiS Anna Kwiecień. Według niej Niemcy domagają się, by Polską rządził ich namiestnik, czyli lider PO Donald Tusk. Nasi rodacy zaś będą zmuszani do wyjazdu na przymusowe roboty za zachodnią granicę.

REKLAMA

„Niemiecki plan jest taki oczywisty: Polacy my Niemcy domagamy sie aby w Polsce rządził nasz namiestnik D.Tusk..muszą wrócicie stare dobre czasy np.Polacy na nasze pola i do opieki nad naszymi babciami..koniec z rozdawnictwem..praca do śmierci uszlachetnia szczególnie kobiety itd.”, napisała Kwiecień na Twitterze.