Posyp tym dywan i odkurz. Będzie pachnący i czysty jak nowy

Posyp tym dywan i odkurz
Pixabay

Posyp tym dywan i odkurz, a będziesz zaskoczony jak szybko można go wyczyścić. Długie i męczące szorowanie odejdzie w niepamięć dzięki temu trikowi. Sprawdź i wypróbuj!

REKLAMA

Dywan często chłonie najwięcej kurzu i innych zanieczyszczeń z otoczenia. Czasem coś spadnie i zrobi się plama, którą ciężko zmyć. Zazwyczaj wtedy sięgamy po wodę, płyn i szczotkę, następnie bierzemy się za szorowanie. Jest to dość męczące, dlatego warto poznać świetny patent. Dzięki niemu twój dywan będzie czysty jak nowy bez szorowania.

Posyp tym dywan i odkurz – będzie jak nowy

REKLAMA

Posyp dywan sodą oczyszczoną i zostaw na co najmniej godzinę, a potem dokładnie poodkurzaj. Soda pochłonie roztocza i inne zabrudzenia, a w dodatku zniweluje nieprzyjemne zapachy. Po odkurzeniu sody twój dywan będzie odświeżony i czysty jak nowy. Aby wzmocnić działanie sody, warto pokropić dywan sokiem z cytryny i wodą. Dzięki temu dywan będzie miał świeży zapach.

Ten trik jest tani i w dodatku skuteczny, a jeśli lubisz domowe sposoby to koniecznie sprawdź też jak wyczyścić sofę w kilka minut.

REKLAMA

Udostępnij: