użyj pokrywki patelni
YouTube screen | Il Rifugio Perfetto

Użyj pokrywki patelni, a twoja sofa będzie pachnieć i lśnić jak nowa w kilka minut! Koniec z męczącym szorowaniem, wypróbuj tej genialnej sztuczki.

Aby wyczyścić sofę często stosujemy zwykłych szczotek, które pochłaniają bardzo dużo czasu i naszej siły. Okazuje się, że jest na to szybszy i sprytniejszy sposób. Musi go poznać każdy, kto lubi oszczędzać na czasie i nie męczyć się szorując tak dużą powierzchnię. Sprawdź trik z pokrywką od patelni i wypróbuj.

Użyj pokrywki patelni i wyczyść sofę w kilka minut

Pokrywka od patelni ma dużo szersze zastosowanie i nie ogranicza się tylko do kuchni. Można z jej pomocą bardzo łatwo, skutecznie i błyskawicznie wyczyścić sofę. Dzięki niej można zapomnieć o męczącym szorowaniu kanapy. Warto wyjść poza schematy i ułatwiać sobie niektóre czynności. Co trzeba zrobić? To proste!

Oprócz pokrywki będziesz potrzebować ręcznika lub szorstkiej ściereczki oraz płyn do mycia sof/kanap. W płynie zamocz ściereczkę lub ręcznik, a następnie zawiń ją na pokrywce. Wystarczy, że kilka razy przejedziesz tak przygotowaną pokrywką, dociskając dokładnie każde miejsce na sofie. Pamiętaj by moczyć ściereczkę lub ręcznik co jakiś czas w płynie.

Gdy sofa będzie sucha możesz odkurzyć ją odkurzaczem, by była perfekcyjnie czysta. Ten patent jest świetny, bo w kilka minut twoja sofa będzie wyglądać jak nowa!

Jeśli interesują cię szybkie, proste i ekologiczne patenty na czyszczenie różnych powierzchni, to koniecznie sprawdź też trik na czyszczenie piekarnika lub mikrofalówki.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę