Poważna awaria prądu. Telewizja Republika nie działała

Telewizja Republika
Fot. Telewizja Republika

W poniedziałek część odbiorców Telewizji Republika nie mogła oglądać popołudniowych wydań programów na żywo. Stacja oświadczyła, że był to efekt awarii zasilania, natomiast emisja wróciła dopiero po dwóch godzinach przerwy.

REKLAMA

Po godzinie 14:00 w Warszawie doszło do poważnej awarii prądu. Portal Niezależna.pl poinformował, że odcięta od prądu została między innymi mająca siedzibę na terenie dzielnicy Wola Telewizja Republika. Widzowie nie mogli oglądać kanałów na żywo w Internecie i na platformach streamingowych.

Przed 16:00 Telewizja Republika wróciła do nadawania

Awaria doprowadziła do przerwania sygnału stacji na YouTube oraz w Canal+ Online. Brak transmisji w postaci niebieskiego ekranu widzieli również widzowie Polsat Go. Na kanale telewizji na YouTube natomiast pojawiła się plansza z logo stacji.

REKLAMA

Po dłuższej przerwie na antenie Telewizji Republika zaczęły być puszczane powtórki programów rozrywkowych z informacją, że niebawem zostaną wznowione transmisje na żywo. – TV Republika nadaje – nie pozwolimy wyłączyć prawdy! – tak brzmiała treść komunikatu, który pojawił się tuż przed godziną 16:00.

Kanał TV Republika na YouTube ma 1,08 mln subskrybentów. Serwis Telewizji Republika, która od 20 grudnia ub.r. osiąga wielokrotnie wyższą oglądalność niż wcześniej, odwiedziło 1,97 mln internautów (6,65 proc. zasięgu), korzystając przeciętnie przez 1 godzinę, 29 minut i 37 sekund.

REKLAMA

Podziel się: