Powiesiła swoje dzieci na psiej smyczy! Wcześniej uprawiała seks z psem..

Nawet najbardziej kreatywny umysł nie wymyśliłby takiej szokującej historii. Do okrutnego zabójstwa doszło w stanie Pensylwania w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Kobieta zamordowała swoje dzieci wieszające je na psiej smyczy. Sam mord jest szokujący, ale również to, że matka wcześniej uprawiała z psem seks! Już postawiono jej zarzut zabójstwa, a na jaw ciągle wychodzą nowe szczegóły tej potwornej zbrodni.

Policjanci od razu zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie kobiety. Gdy morderczyni razem z funkcjonariuszami zeszła do piwnicy, to podczas bezskutecznej reanimacji dzieci nie okazywała żadnych emocji. W końcu okrutna prawda została ujawniona – matka zabiła córkę i syna. Dochodzenie policyjne wykazało, że wcześniej matka poszukiwała w Internecie informacji na temat metod pozbawienia życia poprzez powieszenie.

Czytaj także:  Zrobili z kobiety niewolnicę! Żyła w piekle przez 22 lata!

To jednak nie był koniec szokującej prawdy. Na twardym dysku komputera należącego do kobiety policjanci znaleźli wstrząsające zdjęcia. Fotografie przedstawiały Lisę Snyder w trakcie uprawiania seksu ze swoim psem. Morderczyni przyznała się też do tego, że seks ze zwierzęciem uprawiała tuż przed zabiciem dzieci.

Zabójczyni przedstawiono już zarzut zabójstwa i osadzono w areszcie.

Komentarze