Nawet najbardziej kreatywny umysł nie wymyśliłby takiej szokującej historii. Do okrutnego zabójstwa doszło w stanie Pensylwania w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Kobieta zamordowała swoje dzieci wieszające je na psiej smyczy. Sam mord jest szokujący, ale również to, że matka wcześniej uprawiała z psem seks! Już postawiono jej zarzut zabójstwa, a na jaw ciągle wychodzą nowe szczegóły tej potwornej zbrodni.

Policjanci od razu zwrócili uwagę na podejrzane zachowanie kobiety. Gdy morderczyni razem z funkcjonariuszami zeszła do piwnicy, to podczas bezskutecznej reanimacji dzieci nie okazywała żadnych emocji. W końcu okrutna prawda została ujawniona – matka zabiła córkę i syna. Dochodzenie policyjne wykazało, że wcześniej matka poszukiwała w Internecie informacji na temat metod pozbawienia życia poprzez powieszenie.

To jednak nie był koniec szokującej prawdy. Na twardym dysku komputera należącego do kobiety policjanci znaleźli wstrząsające zdjęcia. Fotografie przedstawiały Lisę Snyder w trakcie uprawiania seksu ze swoim psem. Morderczyni przyznała się też do tego, że seks ze zwierzęciem uprawiała tuż przed zabiciem dzieci.

Zabójczyni przedstawiono już zarzut zabójstwa i osadzono w areszcie.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna