Jaki jest łatwy i skuteczny sposób na mycie okien? Aby okna w twoim mieszkaniu były lśniące i bez smug, należy zastosować prosty trik z użyciem czarnej herbaty.

Jest sposób, który z pewnością ułatwi ci mycie okien. Podczas mycia okien można wykorzystać czarną herbatę. To tanie, naturalne i skuteczne rozwiązanie problemów ze smugami. Ta metoda, ma wielu zwolenników, którzy twierdzą, że to rzeczywiście działa.

Jak przygotować się do mycia okien? Musisz przygotować kilka torebek czarnej herbaty, pół litra wody, papierowy ręcznik oraz butelkę z atomizerem. Herbatę należy zalać zagotowaną wodą, tak aby napar był ciemny i intensywny. Po ostygnięciu wlej napar do butelki z atomizerem. Następnie spryskaj okna i wytrzyj papierowym ręcznikiem lub ścierką. Dzięki temu osiągniesz efekt umytych okien bez smug.

Jednocześnie warto unikać najbardziej popularnych błędów. Jednym z nich jest mycie okien zwykłą kranówką. Znacznie lepiej sprawdza się woda przegotowana lub destylowana. Woda z kranu jest zazwyczaj twarda, przez co trudno pozbyć się smug. Jak informuje gazeta.pl drugim bardzo powszechnym błędem jest mycie okien w czasie słonecznej pogody. Przez słońce płyny zazwyczaj wysychają bardzo szybko i zostają w efekcie smugi.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna