Wypadek w Brzeziach na Pomorzu. 9 osób poszkodowanych, w tym dzieci
for. Pixabay

Straszliwy karambol na Pomorzu! W niedzielę, 16 lipca, w miejscowości Brzezie w woj. pomorskim doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych. Według informacji, pozyskanych przez „Super Express” – aż 9 osób zostało poszkodowanych w wypadku.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, w miejscowości Brzezie (woj. pomorskie), ok. godz. 15:00. Na jednej z tamtejszych dróg doszło do wypadku drogowego z udziałem trzech aut. „W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy osobowe” – przekazał w rozmowie z „SE” asp.sztab. Sławomir Gradek, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Człuchowie.

Straszliwy wypadek w Brzeziach na Pomorzu. W karambolu poszkodowanych zostało 9 osób. Na miejscu pracowały 3 śmigłowce, 8 karetek i 15 wozów strażackich

Po godz. 15:00 na miejscu trwała akcja ratownicza, w której brała udział m.in. straż pożarna. W wypadku poszkodowanych zostało wiele osób, w tym dzieci. Większość wymaga hospitalizacji.

„Na chwilę obecną wiemy, że w zdarzeniu brało udział 9 osób, z czego 5 z nich to dorośli, a 4  to dzieci. Prawdopodobnie osiem osób zostanie zabranych do szpitala” – mówił dla portalu mł. bryg. Piotr Frankenstein z KM PSP w Czułchowie.

Na powagę wypadku w Brzeziach wskazuje skala akcji ratunkowej. Uczestniczyły w niej aż 3 śmigłowce Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, 8 karetek pogotowia oraz 15 wozów straży pożarnej.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę