Przetrzyj tym ekran telefonu
YouTube screen | Smart Fox

Przetrzyj tym ekran telefonu, a będziesz zaskoczony efektem. Rewelacyjny trik, który musi poznać każdy posiadacz smartfona.  

Smartfon to niezbędnik w życiu każdego. Codzienne użytkowanie powoduje, że z biegiem czasu na naszym wyświetlaczu pojawiają się niewielkie rysy. Czasem nawet te najdrobniejsze potrafią denerwować, ale dzięki pewnemu patentowi możesz skutecznie się ich pozbyć. Ten trik sprawi, że ekran twojego telefonu będzie jak nowy.

Przetrzyj tym ekran telefonu, a efekt cię zachwyci

Przetrzyj tym ekran telefonu
Pixabay

Jak usunąć drobne rysy na wyświetlaczu telefonu? Wystarczy sięgnąć po pastę do zębów. Jej właściwości ścierne są skuteczne w przypadku usuwania rys i polerowania ekranu. Jak to zrobić? Sprawdź krok po kroku.


1. Czyszczenie ekranu


Na początku weź wacik lub chusteczkę i umyj ekran z kurzu i brudu. Możesz zrobić to wodą lub odrobiną płynu do mycia szyb.


2. Zabezpieczenie telefonu


Przed nałożeniem pasty do zębów na ekran zabezpiecz telefon taśmą. Zaklej wszystkie otwory – port ładowania, głośnik itp.


3. Polerowanie ekranu pastą


Na ekran wyciśnij odrobinę pasty do zębów, następnie ściereczką z mikrofibry przecieraj dokładnie i delikatnie okrężnymi ruchami do momentu, aż pasta zniknie.

Pamiętaj, że ten trik tyczy się bardzo drobnych rys, nie wcieraj pasty jeśli są one większe, wklęsłe.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę