Przetrzyj tym plamę po superglue
YouTube screen | Polyfix Instant Glue

Przetrzyj tym plamę po superglue, a zdziwisz się w jak błyskawicznym tempie zniknie. Poznaj rewelacyjny patent, który może przydać się nawet w najbardziej niespodziewanych sytuacjach.

Klej cyjanoakrylowy, znany również jako klej typu „superglue”, jest bardzo silnym klejem i może powodować trudne do usunięcia plamy. Niestety wiele osób nie próbuje usunąć plam tego typu i wyrzuca ubranie do kosza. Jest na to świetny patent, który dosłownie rozpuszcza plamę. Sprawdź jak szybko usunąć klej z ubrania.

Przetrzyj tym plamę po superglue. Genialny trik

Na początku namocz ubranie z plamą w ciepłej wodzie przez około 10-15 minut. Potem usuń nadmiar wody i weź aceton. Aceton jest skutecznym środkiem do usuwania kleju cyjanoakrylowego, zwłaszcza jeśli plama jest świeża. Poznaj instrukcję, jakie kroki należy podjąć, aby usunąć plamę po kleju superglue acetonem.

Na początku przygotuj wacik kosmetyczny i nasącz go acetonem. Ostrożnie dociśnij wacik na plamę i przytrzymaj przez kilka minut, aż plama kleju zmięknie. Delikatnie usuwaj plamę z tkaniny za pomocą miękkiej szczoteczki do zębów.

Powtarzaj ten proces, aż plama całkowicie zniknie. Należy pamiętać, że aceton może uszkodzić niektóre materiały, więc przed użyciem warto przetestować go na niewidocznej części tkaniny lub powierzchni, aby upewnić się, że nie spowoduje uszkodzeń.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę