Przetrzyj tym ściany
YouTube screen | Il Rifugio Perfetto

Przetrzyj tym ściany, a pozbędziesz się kurzu na długi czas. Nie będzie osiadał, a w dodatku wnętrze wypełni się pięknym i świeżym zapachem. Poznaj świetny patent.

Kurz to drobne cząstki pyłu, które gromadzą się w powietrzu i na powierzchniach – najwięcej na ścianach. Mogą one składać się z różnych materiałów, takich jak naskórek, sierść zwierząt, pyłki, zarodniki grzybów i cząstki zanieczyszczeń powietrza. Kurz jest uważany za jeden z najczęstszych alergenów i może powodować objawy alergii u niektórych osób. Dlatego ważne jest, by przestrzegać regularnego sprzątania.

Kurz osadzający się na ścianach często jest słabo widoczny, zwłaszcza na jasnych kolorach. Aby zapobiec nadmiernemu osadzaniu się kurzu wystarczy przetrzeć ściany pewną miksturą. To proste i szybkie rozwiązanie problemu, a w dodatku zapach w mieszkaniu będzie świeży i piękny.

Przetrzyj tym ściany. Pozbędziesz się kurzu na długo

Do spryskiwacza wlej 1 litr wody, następnie wlej 1/4 szklanki ulubionego płynu zapachowego do podłóg oraz 2 łyżki płynu do naczyń. Wymieszaj, następnie weź ściereczkę z mikrofibry i załóż ją na miotłę. Spryskaj ją przygotowaną miksturą i przetrzyj dokładnie wszystkie ściany.

Ten patent warto stosować raz w tygodniu. Dzięki temu zapewnisz sobie czyste powietrze, mniej alergenów i ładny, świeży zapach. Zapamiętaj o nim na dłużej, a sobie podziękujesz.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę