Przez cztery lata obserwował swojego dentystę i planował zabójstwo!

Dr Ian Hutchinson, 52-letni stomatolog z hrabstwa Gwent położonego w południowo-wchodniej Walii, z pewnością nie spodziewał się, że jeden z jego pacjentów będzie chciał go zabić! Gdy dowiedział się o fakcie, zastanawiał się nawet nad zmianą zawodu. Były pacjent dr. Hutchinsona obserwował go aż cztery lata! W tym czasie opracowywał bardzo szczegółowy plan działania, a także zdobywał i gromadził potrzebny arsenał. Miał między innymi kusze, nóż i kominiarkę.

Czytaj także:  Kasjerka poprosiła o przestrzeganie zasad. Klientka wpadła w szał! (WIDEO)

Powodem takiego działania było niezadowolenie po zakończonym leczeniu ortodontycznym. Pacjent oskarżał stomatologa o to, że go zatruwa! Ponadto domagał się, by dentysta wstawił mu z powrotem zęby wyrwane na potrzeby leczenia. Początkowo Ian Hutchinson myślał, że pacjent złoży na niego skargę. Gdy jednak ten urwał kontakt, pomyślał, że więcej nie usłyszy już od niego żadnych zażaleń.

Czytaj także:  Kasjerka poprosiła o przestrzeganie zasad. Klientka wpadła w szał! (WIDEO)

Pacjent jednak planował zemstę. Kupił 30 używanych samochodów, by niezauważenie móc kręcić się po okolicy i obserwować lekarza. Ostatecznie zatrzymała go policja w jednym z tych aut. Miał wtedy na sobie kominiarkę. Dentysta od czasu, gdy dowiedział się, że ktoś planuje go zabić, ma senne koszmary.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.