Przez te produkty tracisz urodę!

REKLAMA

Jedzenie, nałogi, przyzwyczajenia – mają wpływ na naszą urodę. Niezdrowe odżywianie lub niezdrowy tryb życia, odbijają się na wyglądzie. Na efekty nie trzeba długo czekać. Najbardziej widać to na cerze, włosach i paznokciach. Sprawdź czego unikać!

Dieta wpływa nie tylko na nasze zdrowie i figurę ale także na psychikę i urodę. Najbardziej szkodzi nam przetworzona żywność, na przykład fast foody. Nasza uroda cierpi też na skutek stosowania produktów, które wydają się całkiem niegroźne. Spożywamy je niemal każdego dnia, a wystarczy je ograniczyć, aby włosy i cera wyglądały świeżo i zdrowo.

Jakie jedzenie szkodzi urodzie? Jak informuje papilot.pl negatywny wpływ na urodę mają płatki śniadaniowe, mleko, kawa, margaryna, sos sojowy, makaron, ryż, czosnek, gotowe dania, napoje gazowane, bakłażan, wędliny.

REKLAMA

Każdy z tych produktów ma inny, ale negatywny wpływ na zdrowie. Nie należy z nich całkiem rezygnować, ale warto ograniczyć. Te produkty albo mają w sobie dużo cukru, albo powodują wzdęcia czy przykry zapach z ust. Niektóre z nich mają mnóstwo soli, konserwantów i aromatów.

Podziel się: