Przez te produkty tracisz urodę!

Jedzenie, nałogi, przyzwyczajenia – mają wpływ na naszą urodę. Niezdrowe odżywianie lub niezdrowy tryb życia, odbijają się na wyglądzie. Na efekty nie trzeba długo czekać. Najbardziej widać to na cerze, włosach i paznokciach. Sprawdź czego unikać!

Dieta wpływa nie tylko na nasze zdrowie i figurę ale także na psychikę i urodę. Najbardziej szkodzi nam przetworzona żywność, na przykład fast foody. Nasza uroda cierpi też na skutek stosowania produktów, które wydają się całkiem niegroźne. Spożywamy je niemal każdego dnia, a wystarczy je ograniczyć, aby włosy i cera wyglądały świeżo i zdrowo.

Czytaj także:  Co zrobić, żeby gofry były lekkie i chrupiące? Wypróbuj ten trik!
 

Jakie jedzenie szkodzi urodzie? Jak informuje papilot.pl negatywny wpływ na urodę mają płatki śniadaniowe, mleko, kawa, margaryna, sos sojowy, makaron, ryż, czosnek, gotowe dania, napoje gazowane, bakłażan, wędliny.

Każdy z tych produktów ma inny, ale negatywny wpływ na zdrowie. Nie należy z nich całkiem rezygnować, ale warto ograniczyć. Te produkty albo mają w sobie dużo cukru, albo powodują wzdęcia czy przykry zapach z ust. Niektóre z nich mają mnóstwo soli, konserwantów i aromatów.

Czytaj także:  Wystarczy, że dodasz dwie łyżki sody do kąpieli a efekty Cię zaskoczą!