Przyklej to na stopy
YouTube screen | Smart Fox

 Przyklej to na stopy i załóż skarpetki. O tym triku z pewnością nie słyszałeś dlatego koniecznie sprawdź na czym polega i wypróbuj. 

Ten patent zaskakuje każdego, kto wypróbuje go choć jeden raz. Wystarczy mieć pod ręką podpaski, które można wykorzystać w przypadku problemów ze stopami. Przeczytaj poniżej dlaczego warto to robić i zapamiętać o tym na dłużej, bo na pewno przyda się wielu osobom.

Przyklej to na stopy i załóż skarpetki. Będziesz zachwycony efektem

Popękane i suche pięty to nieprzyjemna dolegliwość, z którą mierzy się wiele osób. Gdy akurat skończą się odpowiednie kremy to warto radzić sobie z tym w domowy sposób. Wypróbuj trik z podpaską higieniczną ze skrzydełkami! Może wydawać się to nieco dziwne, ale zdziwisz się gdy wypróbujesz. Twoje stopy będą gładkie i nawilżone. Na czym polega ten trik?

Na wewnętrzną stronę podpaski wylej trochę wody, następnie posyp większą ilością sody oczyszczonej. Jeśli masz ketchup to dodaj jego minimalną ilość – zawiera on sól i ocet. Dzięki temu twoje skóra stóp zmiękczy się. Połóż stopę na podpasce i przyklej skrzydełka do skóry. Zrób to na dwóch stopach, następnie załóż skarpetki i pozostaw na co najmniej 20 minut. Po tym czasie wyrzuć podpaski i umyj stopy.

Efekty będą genialne i przede wszystkim zmniejszysz dyskomfort związany z popękanymi piętami. Warto zapamiętać tę sztuczkę na dłużej.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę