Raz na zawsze wyłączmy telewizję publiczną! Owsiak wzywa do bojkotu TVP!

Twórca Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak zaapelował za pośrednictwem Facebooka o zaprzestanie oglądania  telewizji publicznej. Poinformował również, że przestaje opłacać abonament RTV.

Apel Owsiaka związany jest z nagonką prowadzoną przez „Wiadomości”oraz inne programy informacyjne telewizji publicznej wobec prezydent Gdańska Aleksandry Dulkiewicz oraz władz tego miasta. W środę w głównym wydaniu „Wiadomości” został wyemitowany materiał, w którym oskarżono gdański samorząd o „otwarte gloryfikowanie nazistowskiej karty w historii” Gdańska.  Owsiak, który jest Gdańszczaninem, w reakcji na tę kampanię nienawiści wezwał wszystkich Gdańszczan w Polsce do zaprzestania oglądania TVP.

Czytaj także:  „Platynowy plan” Trumpa: Ku-Klux-Klan i Antifa organizacjami terrorystycznymi

Kto z Gdańska, ręka do góry Co roku, od wielu lat, otrzymywałem zaproszenia od Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza na…

Opublikowany przez Jurka Owsiaka Czwartek, 25 lipca 2019

„Możemy pisać petycje, możemy zbierać podpisy, możemy wynająć kancelarię prawną, ale chyba lepiej będzie, jak po prostu wyłączymy telewizję publiczną (…) Dlatego ja, Gdańszczanin (…) zwracam się z uprzejmą prośbą do wszystkich Gdańszczan w Polsce i na całym świecie, abyśmy jednym, wspólnym czynem, raz na zawsze wyłączyli w swoich telewizorach programy telewizji polskiej”, napisał na Facebooku.

Czytaj także:  Ponad 1500 nowych zakażeń. Nowe dane MZ

Lider WOŚP oświadczył też, że nie będzie płacił abonamentu na TVP, która jest telewizją polityczną i napuszcza ludzi na siebie, świadomie okłamuje widza czy dyskredytuje osoby inaczej myślące niż PiS. Wezwał do tego również innych . „W dzisiejszych czasach, moim zdaniem, jest to absolutne nadużycie, kiedy wpłacane przez nas pieniądze są wykorzystywane do tworzenia przekazu sprzeniewierzającego się pojęciu telewizji publicznej”, oświadczył Owsiak.

(…) – Gdańsk jest szczodry, Gdańsk dzieli się dobrem, Gdańsk chce być miastem solidarności. (…) Jesteście kochani….

Opublikowany przez Aleksandrę Dulkiewicz Czwartek, 25 lipca 2019

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.