Aktywna kiedyś bardziej w sferze polityki posłanka Samoobrony Renata Beger teraz inwestuje w rozwój swojego gospodarstwa rolniczego. Znana z dość pikantnych wypowiedzi polityczka, jak np. „”Lubię seks jak koń owies”, postanowiła hodować świnie. Hodowla ma to być jednak z prawdziwego zdarzenia, ponieważ buduje chlewnię i to sporą. Obiekt będzie mógł pomieści nawet 2 tysiące zwierząt. Niestety sąsiedzi nie są za bardzo zadowoleni z tego pomysłu. Przeszkadzają im zapachy. – Chce nas zabić tym smrodem, tymi fekaliami – ubolewają okoliczni mieszkańcy.

Super Express podaje, że gigantyczna chlewnia będzie zlokalizowana w niedużej odległości od innych gospodarstw Nowego Dworu (woj. wielkopolskie). Odległość 200 metrów to stanowczo za mało więc, sąsiedzi protestują przed domem Beger.

– Już nie możemy nawet otwierać okien. Chcemy oddychać świeżym powietrzem, a nie świńskim – mówią mieszkańcy Nowego Dworu.

Co na to była posłanka? Raczej nie przejmuje się protestami. – Hodowla była, jest i będzie, czy to się komuś podoba, czy też nie – zapowiada Beger. Dodaje też, że jest gotowa sama zorganizować protest w obronie swojej nowej inwestycji, jeśli taka zajdzie potrzeba.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę