Na facebookowym profilu jednego z polityków Prawa i Sprawiedliwości pojawił się post, w którym załączone były zdjęcia roznegliżowanej kobiety. Poseł wyjaśnia, że na jego konto włamali się hakerzy. Jednak internauci mają ku temu wątpliwości.

Marcin Kamil Duszek to jeden z posłów partii PiS, który nie osiągnął dużej sławy w mediach. Na jego profilu pojawił się dziwny wpis ze zdjęciem, w którym napisane było o nowej sekretarce.

Poznajcie tę ślicznotkę! (imię i nazwisko) będzie moją nową sekretarką. Udowodniła już swój profesjonalizm i będzie moją prawą ręką we wszystkich sprawach. Moi koledzy posłowie będą zazdrościć.

Zdjęcie polityka PiS i jego nowej „sekretarki” jest tak naprawdę niczym w porównaniu do tego, na co internauci zwracali uwagę na pozostałych fotografiach. Na zdjęciach widać odważne pozy kobiety, która była ubrana w krótką spódniczkę. Pozowała do zdjęć pokazując swoje pośladki. Portal plotek.pl opublikował slajdy zdjęć.

Polityk odniósł się do tej sprawy i napisał na profilu oświadczenie. Poseł Prawa i Sprawiedliwości tłumaczy, że jego konto zostało przejęte przez hakerów, a opublikowane wpisy ze zdjęciami to ich sprawka.

?UWAGA!
Oświadczam, że na moje prywatne konto facebookowe nastąpiło włamanie. Sprawa został zgłoszona i mam nadzieję, że jak najszybciej zostanie wyjaśniona.

Opublikowany przez Marcina Kamil Duszka Czwartek, 19 listopada 2020

Internauci nie pozostawili na polityku suchej nitki i niekoniecznie wierzą w jego zapewnienia i ciągle zadają pytania w komentarzach.

Pupa tej pani to chyba jednak nie fotomontaż. Współczuję panu, bo najbliżsi nie powinni tak się o tym dowiedzieć!!!

Skąd zatem haker miał pana prywatne zdjęcia?

Można jednak śmiało stwierdzić, że poseł Marcin Kamil Duszek zdobył popularność zaledwie w jeden dzień.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę