Poszukiwana. Próbowała zapłacić na stacji kradzioną kartą bankomatową
fot. Policja Jastrzębie-Zdrój

Rozpoznajecie tę kobietę? Jej wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu na stacji benzynowej. Policja upubliczniła materiał w nadziei, że ktoś rozpozna bezwstydną złodziejkę. Kobieta miała zapłacić na stacji benzynowej kradzioną kartą płatniczą! Policjanci z Jastrzębia-Zdroju proszą o pomoc każdego, kto rozpoznaje poszukiwaną.

Kobieta, której wizerunek jest widoczny na powyższym zdjęciu, jest poszukiwana przez jastrzębską policję. Zuchwałe wykorzystanie przez nią cudzej karty płatniczej zarejestrowały kamery monitoringu.

„W nocy z 2 na 3 października 2022 roku nieznana kobieta na jednej ze stacji benzynowych dokonała płatności skradzioną kartą bankomatową. Osoby, które rozpoznają kobietę, prosimy o przekazywanie informacji w tej sprawie” – apelują policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju.

W czasie dokonywania przestępstwa kobieta o jasnych włosach była ubrana w biały płaszcz, czarne spodnie i apaszkę. Miała przy sobie także różowy parasol. Po opuszczeniu budynku stacji włożyła na głowę czarną czapkę z daszkiem ze złotym napisem.

Osoby, które rozpoznają kobietę, uwiecznioną na kadrach z nagrania monitoringu lub posiadają informacje, które pomogą w odnalezieniu poszukiwanej, proszone są o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Jastrzębiu-Zdroju pod numerem telefonu 47 85 542 00, Wydziałem Kryminalnym w Jastrzębiu-Zdroju: osobiście, e-mailowo: [email protected], telefonicznie: 47 85 542 86 lub na numer alarmowy 112.

Kontakt z policją w Jastrzębiu-Zdroju jest anonimowy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę