Ojciec Tadeusz Rydzyk założył Fundację Nasza Przyszłość. W sklepie internetowym przez nią prowadzonym można zamówić wiele produktów. Do najpopularniejszych zaliczają się przede wszystkim dewocjonalia, książki czy maseczki. To jednak nie wszystko. Sklep oferuje również mąkę czy makaron. Niestety, ceny nie są przystępne dla wszystkich.

Jednym z rodzajów sprzedawanej mąki jest ta z kasztanów jadalnych. Za jedyne pół kilograma takiego wyrobu trzeba zapłacić… 25,50 zł. Kilogram mąki będzie więc kosztował 51 złotych! To z pewnością cena nie dla każdego. Dla wszystkich, którzy chcą za taki produkt, jak mąka, zapłacić mniej, sklep Rydzyka przygotował mąkę orkiszową. Kilogram kosztuje 14,90 zł.

W sklepie można zamówić również przeróżne rodzaje makaronów. Paczka o pojemności 400 gramów makaronu orkiszowego kosztuje 13 zł. Makarony w innym, fantazyjnym kształcie, chociażby literek, są znacznie droższe. Paczka 250-gramowa kosztuje 12,90 zł. Asortyment obejmuje też płatki orkiszowe. Niestety, one też nie należą do najtańszych – jedno opakowanie jest warte aż 24 zł!

→ Tutaj kupisz produkty spożywcze w najniższych cenach!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę