REKLAMA

długie rzęsy
fot. screen Youtube / Smitha Deepak

O pięknych rzęsach marzy chyba każda kobieta. Niestety, nie wszystkie natura fortunnie obdarzyła. Panie, które nie mają z natury długich i grubych rzęs, mogą poprawić swoją urodę w inny sposób. Istnieje łatwy i tani patent na długie i gęste rzęsy. Cała kuracja nie potrwa kilku tygodni, a nawet dni. Daje natychmiastowy efekt. Wszystko dzięki 1 sztuczce z kosmetykiem.

REKLAMA

Dłuższe i grubsze rzęsy w kilka sekund. Trik z pudrem nie ma sobie równych

W makijażu liczy się nie tylko odpowiednio dobrany podkład do twarzy, wymodelowane brwi, róż do policzków czy szminka. Podkreślenie oczu to podstawa. Długie rzęsy o dużej objętości sprawiają, że nasze spojrzenie staje się głębsze. Jeśli nie jesteś zadowolona z długości swoich rzęs, spróbuj powiększyć je domowym sposobem. I wcale nie musisz kupować w drogerii sztucznych gadżetów. Uderzające efekty możesz uzyskać prościej, taniej i w mgnieniu oka! Jedyna rzecz, która będzie ci potrzebna to puder. Sprawdzi się zarówno ten klasyczny – sypki, jak i w kamieniu. Przeważnie rozprowadzasz go na skórze twarzy, by wyglądać atrakcyjniej, ale następnym razem użyj go też do rzęs. Jak go zastosować?

Puder na rzęsy daje efekt, o jakim nawet nie śniłaś. Jak go zastosować?

Ten makijażowy trik powinny poznać szczególnie kobiety, dla których natura nie była zbyt łaskawa, a ich rzęsy są krótkie, cienkie i niezbyt gęste. Dzięki metodzie z pudrem rzęsy będą wyglądały na dłuższe i gęstsze, czyli będą właśnie takie, o jakich marzysz.

REKLAMA

Stosowanie pudru na rzęsy krok po kroku

Na początku wyjmij z kosmetyczki 2 produkty – tusz, który zazwyczaj używasz i puder (np. w formie sypkiej). W pierwszej kolejności nałóż na rzęsy niezbyt grubą warstwę maskary, a potem z lekka obsyp je pudrem. Po chwili znów pomaluj rzęsy tuszem. Gotowe! Będą 3 razy dłuższe i gęstsze niż zazwyczaj.

Czytaj też: Posmaruj brwi tym środkiem z apteki. Efekt lepszy niż u kosmetyczki

REKLAMA

REKLAMA