Do prawdziwej tragedii doszło w Krakowie na osiedlu Dywizjonu 303. 42-letni mężczyzna zabił swoją matkę, a potem sam sobie odebrał życie. W opiniach policjantów pojawia się teza o samobójstwie rozszerzonym.

Dramat rozegrał się około 5 rano na krakowskim osiedlu Dywizjonu 303. Jak poinformował w rozmowie z Radiem Kraków rzecznik małopolskiej policji Sebastian Gleń: – Było to prawdopodobnie samobójstwo rozszerzone. Policjanci potwierdzili tragiczną informację. W mieszkaniu znaleziono dwa ciała. Prowadzimy oględziny. Ustalamy, czy przebieg zdarzenia był taki, jak wynikało ze zgłoszenia. Weryfikujemy to i zbieramy dowody.

Gdy doszło do dramatu, w mieszkaniu obecny był także 71-letni ojciec i 44-letni brat. Obydwaj zostali przetransportowani do szpitala. Jak dodaje Gleń, rodzina ta nigdy nie była notowana przez policję. Informacje dotyczące broni, która stała się narzędziem śmierci nie są podawane przez policję. Nie wiadomo jaki był jej rodzaj oraz skąd pochodziła. O powodach tragedii nie mają też pojęcia sąsiedzi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę