Do groźnego wypadku doszło w miejscowości Kościelec w województwie wielkopolskim. Z nieustalonych jak dotąd przyczyn motocyklista wjechał w grupę siedmiu osób, wskutek czego wszyscy trafili do szpitala. Życiu żadnej z nich na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku doszło wczoraj, w sobotę około godziny 19:00. Według wstępnych ustaleń policji, motocyklista najprawdopodobniej stracił panowanie nad swoim pojazdem, kiedy znajdował się na łuku drogi. Efektem tego było wjechanie w grupę młodzieży, która poruszała się chodnikiem. Wszyscy poszkodowani mieli od 15 do 17 lat.

Lokalne media informują, że cztery osoby doznały złamania kończyn, natomiast u trzech pozostałych zdiagnozowano jedynie ogólne potłuczenia. Cała siódemka została przetransportowana do szpitala w Kościelcu i na szczęście żadnej z nich nie zagraża bezpośrednio niebezpieczeństwo utraty życia.

Od wczorajszego wieczora trwają czynności wyjaśniające. Policjanci badają, z jakiego powodu motocyklista stracił panowanie nad swoim pojazdem. Do tej pory udało się ustalić, że sprawcą był 43-letni mieszkaniec gminy Kościelec, zaś w momencie wypadku był trzeźwy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę