Siedlce i okolice: Zlikwidowano 6 agencji towarzyskich! (WIDEO)

Funkcjonariusze CBŚP pod nadzorem mazowieckiej Prokuratury Krajowej przeprowadzili dużą akcję w Siedlcach i okolicznych miejscowościach. Zlikwidowali sześć agencji towarzyskich, tzw. „mieszkaniówek”, zatrzymali pięć osób, przejęli broń maszynową, narkotyki – amfetaminę, marihuanę, kokainę. Wszystko funkcjonowało pod przykrywką agencji nieruchomości.

We wszystkich agencjach od połowy 2018 roku mogło „pracować” aż 60 kobiet. Zatrzymane osoby są w wieku od 30 do 59 lat. Funkcjonariusze ustalili, że zatrzymani zmuszali do „pracy” w agencjach kobiety, które w zamian za udostępnienie mieszkań i ochronę oddawały część dochodów z nierządu.

Czytaj także:  Wiśniewska o opozycji: Perfidny podpalacz niszczący Polskę
 

Zatrzymane osoby usłyszały zarzuty dotyczące ułatwiania uprawiania prostytucji i czerpania z tego korzyści finansowych. Ponadto dwie osoby mają postawione też zarzuty handlu narkotykami. Tymczasowo aresztowano cztery spośród wszystkich zatrzymanych osób. Za postawione zarzuty grozi do 15 lat pozbawienia wolności.NIE PRZEGAP NAJLEPSZYCH WIADOMOŚCI! → OBSERWUJ NAS W GOOGLE NEWS