Opole
Fot. Twitter

Do bulwersującego zdarzenia doszło w centrum Opola z udziałem dwójki dorosłych osób. Na nagraniu zostało uwiecznione, jak oddawali się miłosnym uniesieniom na zabytkowych murach obronnych. Nie pozostaną bez konsekwencji.

Informację wraz ze szczegółami na temat tego bulwersującego zdarzenia przekazało Biuro Prasowej Komendy Wojewódzkiej Policji w Opolu. Poinformowano, że zatrzymany został mężczyzna, który uprawiał seks z 34-latką na zabytkowych murach obronnych.

Od kilku dni w sieci można zobaczyć nagranie, które zostało uwiecznione w sąsiedztwie opolskiej katedry. Widać na nim, jak para oddaje się miłosnym uniesieniom na tzw. chodniku straży przy blankach na zabytkowych murach.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, policjanci zdołali zatrzymać nieodpowiedzialnych dorosłych. Jak się okazało, 34-letnia kobieta w chwili zatrzymania była pijana i obecnie trzeźwieje w policyjnej izbie zatrzymań.

W piątek natomiast zatrzymany został 39-letni mężczyzna. Policjanci zastosowali wobec niego karę grzywny – za czyn nieobyczajny w miejscu publicznym otrzymał mandat karny w wysokości 500 złotych.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę