Szkoła
Fot. Pixabay.com

Jeden z wuefistów ze szkoły podstawowej w Śremie został oskarżony o pedofilskie kontakty z 13-letnią uczennica. Wieści są niepokojące, ponieważ szkoła podobno „zamiata sprawę pod dywan”. Dyrekcja placówki zabrała zdanie na ten temat.

O sprawie informuje portal srem.naszemiasto.pl. Jeden z czytelników zgłosił, że w szkole podstawowej doszło do czynów o charakterze pedofilskim. Poprosił o zajęcie się sprawą, która jego zdaniem jest „zamiatana pod dywan”.

– Jeden z nauczycieli WF w piątek został zawieszony w pracy. Posądzony jest o pedofilię i kontakt z 13-letnią uczennicą. Pani dyrektor każe dzieciom być cicho i nikomu nic nie mówić, by nie zaszkodzić opinii szkoły. Tak być nie powinno – czytelnik napisał w wiadomości do redakcji.

Dyrektorka szkoły przyznała, że w szkole miała miejsce sytuacja z udziałem dziecka, jednak ze względu na dobro uczennicy nie chciała udzielać szczegółowych informacji. Zapewniła jednak, że zajmie się sprawą.

– Zapewniam, że ta sprawa nie jest i nie będzie zamieciona pod dywan. Nie było takiej informacji, żeby dzieci miały nikomu nic nie mówić. Jeżeli nasi uczniowie mają jakieś pytania dotyczące tej trudnej sytuacji mogą się do nas zgłaszać – dyrektorka szkoły podstawowej powiedziała portalowi srem.naszemiasto.pl.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę