Olivier Duhamel – europejski politolog i były europoseł – jest oskarżony o zgwałcenie nieletniego. Polityk przyznał się do kazirodztwa w stosunku do swojego małoletniego pasierba.

Duhamel był też profesorem uniwersytetów w Besancon, Paris-Nanterre, Pantheon-Sorbonne i Instytutu Nauk Politycznych (Sciences Po). Okazało się jednak, że pod tymi wszystkimi funkcjami, kryje się pedofil. 5 stycznia pasierbica politologa ujawniła w swojej książce „La Familia Grande”, jak polityk molestował jej brata bliźniaka. Opowiedziała o napaści na tle seksualnym i gwałcie z udziałem Duhamela. W Paryżu wszczęto śledztwo, w trakcie trwania którego europoseł przyznał się do okropnych czynów.

– Duhamel jest objęty dochodzeniem w sprawie „gwałtu i napaści seksualnej dokonanej przez osobę mającą władzę nad nieletnim w wieku 15 lat” pod koniec lat 80. – taką informację podał Onet.pl za agencją AFP.

Media, które przyglądają się sprawie, twierdzą, że sprawa z Duhamelem może być wierzchołkiem góry lodowej. Od jej nagłośnienia do prokuratury napływają nowe informacje dotyczące innych znanych osób. Fakt.pl podał, że są to np.: aktor komediowy Richard Berry, Gerard Louvin czy Dominique Boutonnat, prezes Narodowego Centrum Kinematografii.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna