Skandaliczne przepychanki przed Sejmem. Kamiński dostał w twarz od Macierewicza [WIDEO]

Kamiński i Macierewicz
Fot. Twitter

W środowy poranek grupa posłów PiS próbowała wprowadzić do Sejmu Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika, ale nie pozwoliła na to Straż Marszałkowska. Przed budynkiem polskiego parlamentu doszło do zadziwiających scen.

REKLAMA

W gronie posłów PiS, którzy rano pojawili się przed Sejmem znaleźli się między innymi Jarosław Kaczyński i Mariusz Błaszczak. Niedługo później dołączyli do nich Mariusz Kamiński i Maciej Wąsik, którzy zamierzali udać się na obrady.

Kamiński dostał cios w twarz od Macierewicza

Posłowie Prawa i Sprawiedliwości otoczyli niedawno ułaskawionych przez prezydenta Kamińskiego i Wąsika, po czym ruszyli w stronę budynku parlamentu. Straż Marszałkowska ich zatrzymała, po czym skierowała byłych posłów do biura przepustek.

REKLAMA

Nacierający nie słuchali funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej, wskutek czego doszło do przepychanek i szarpaniny. Ich ofiarą padł Kamiński, który w pewnym momencie dostał w twarz od… Antoniego Macierewicza. Do uderzenia doszło zapewne przez przypadek.

Próba wprowadzenia do Sejmu byłych szefów CBA skończyła się fiaskiem. Funkcjonariusze Straży Marszałkowskiej nie wpuścili ich do budynku: zamknęli główne drzwi.

REKLAMA