REKLAMA

REKLAMA

Niezwykłym brakiem odpowiedzialności wykazała się 32-letnia matka z Częstochowa. Kobieta prowadziła samochód pod wpływem alkoholu, a w aucie oprócz niej znajdowała się jej 1,5-roczna córka. Matka trafiła już w ręce policji.

Do skandalicznego zdarzenia doszło przed kilkoma dniami. Częstochowscy funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie dotyczące nietrzeźwej kobiety, która zgodnie z relacją świadków chciała odjechać z dzieckiem. Patrol pojawił się na miejscu i spotkał kompletnie pijaną 32-latkę.

REKLAMA

Na domiar złego kobieta, która wiozła swoją córeczkę nieodpowiednio ją ubrała do warunków pogodowych. Pomimo minusowej temperatury dziecko nie miało czapki, kurtki ani butów. Matka z kolei nie nadawała się do jazdy.

Badanie alkomatem wykazało, że 32-latka miała w organizmie prawie trzy promile. Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że jest poszukiwana w związku z koniecznością odbycia kary pozbawienia wolności.

REKLAMA

1,5-roczna córka kobiety trafiła pod opiekę babci. Materiał dowodowy pozwolił policji ustalić, że 32-latka jeździła pijana z córką przed ich przyjazdem. Kobiecie grozi grzywna, utrata prawa jazdy i 5 lat więzienia.

REKLAMA