Smaruję tym zardzewiały kran
fot. screen Youtube / Uradi Sama- Ideje za kreativce

Smaruję tym zardzewiały kran, a po chwili jest jak nowy. To rewelacyjny patent, który przyda się każdemu. Sprawdź na czym polega.

Często zdarza się, że kran w łazience pod wpływem upływu czasu zaczynają tracić swój wygląd i blask. Zwykłe środki czyszczące nie radzą sobie z trudnym do usunięcia zardzewieniem. Ale mało kto wie, że istnieje niezwykłe rozwiązanie, które może przywrócić dawny blask zardzewiałym kranom. Polega on na użyciu pewnego produktu. Sprawdź koniecznie i wypróbuj tego patentu.

Smaruję tym zardzewiały kran i po chwili wygląda jak nowy. Genialny trik

Okazuje się, że powszechna pasta do zębów może działać na zardzewiały kran jak najlepszy pogromca tego typu zabrudzeń. Jak to działa i dlaczego coraz więcej osób korzysta z tego niezwykłego triku?

Pasta do zębów działa świetnie w przypadku zardzewiałych kranów. Istnieje kilka czynników, które przyczyniają się do jej skuteczności. Po pierwsze, ma w składzie cząsteczki ścierające, które mogą pomóc usunąć nalot z powierzchni kranu. Po drugie, substancje czyszczące obecne w pastach do zębów są w stanie rozpuścić zardzewiały nalot. Fluor, może pomóc przywrócić połysk i ochroni powierzchnię kranu przed dalszym zardzewieniem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę