Spróbuj tego
YouTube screen | Andrea Jean Cleaning

Spróbuj tego, a będziesz zachwycony efektem. Poznaj patent, o którym wiedzą tylko nieliczni, bo używano go w latach 80. Genialne i skuteczne!

W każdym domu znajdzie się nóż, którego zaczyna pokrywać delikatna rdza lub plamy, które nie chcą zejść nawet po kilkukrotnym myciu w zmywarce. Szorowanie zwykłym płynem do mycia naczyń zazwyczaj nic nie dadzą. Dlatego zanim zaczniesz czyścić nóż gąbką to zastosuj pewien świetny patent. Efekty będą zniewalające.

Spróbuj tego, a efekt cię zachwyci. Trik, o którym nie miałeś pojęcia

Ten trik ma już swoje lata, dlatego mało kto o nim ma pojęcie. Polega na zastosowaniu ketchupu i sody oczyszczonej. Wystarczy dać odrobinkę ketchupu na plamę znajdującą się na nożu i posypać sodą oczyszczoną. Pozostaw na 5 minut lub więcej jeśli masz czas. Po tym czasie weź szczoteczkę do zębów i kilka razy wyszoruj nóż. Na koniec wystarczy umyć nóż płynem do naczyń i ciepłą wodą.

To genialny sposób, bo zbędne jest nieefektywne szorowanie druciakiem. Wystarczy, że będziesz powtarzać go regularnie, a noże ci się odwdzięczą. Koniecznie wypróbuj też patentu na wyczyszczenie piekarnika, pisaliśmy o tym tutaj.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę