Spryskaj tym deskę sedesową i odczekaj 5 minut. Będzie jak nowa

Spryskaj tym deskę sedesową
YouTube screen | Smart Fox

Spryskaj tym deskę sedesową i odczekaj 5 minut. Efekt cię zaskoczy, bo będzie błyszczeć jak nowa. Ten trik powinien poznać każdy. 

REKLAMA

Deska sedesowa powinna być czyszczona codziennie, ze względu na bakterie z osadzającego się moczu. Jednak trzeba przyznać, że wiele osób nie robi tego regularnie, a wtedy pojawiają się żółte plamy, które ciężko usunąć za pomocą zwykłej gąbki. Okazuje się, że jest na to świetny sposób, który pozbywa się brzydkich plam w mgnieniu oka. Sprawdź!

Spryskaj tym deskę sedesową i poczekaj kilka minut. Efekty będą rewelacyjne

REKLAMA

Aby deska sedesowa była czysta w ekspresowym tempie, wystarczy spryskać ją sprayem do piekarnika, następnie trzeba poczekać 5 minut i przetrzeć gąbką z wodą. Spray do piekarnika świetnie sprawdzi się przy zabrudzeniach tego typu, plamy są przez niego rozpuszczane.

Jeśli nie masz w domu sprayu to możesz wykorzystać do tego mieszankę pasty do zębów z sodą oczyszczoną lub wodą utlenioną w stosunku 1:1. Wystarczy nałożyć mieszankę za pomocą starej szczoteczki do zębów i odczekać.

Ten sposób przyda się każdemu i w każdej sytuacji, a zwłaszcza w przypadku niezapowiedzianych gości. Czysta toaleta i deska sedesowa to podstawa, dlatego należy pamiętać o systematycznym sprzątaniu. Sprawdź także jak wyczyścić zatkany odpływ, pisaliśmy o tym tutaj.

REKLAMA