Spryskaj tym filtr
YouTube screen | Apartment Maintenance Pro

Spryskaj tym filtr zmywarki, a efekty będą zaskakujące. Po kilku minutach trzeba tylko przemyć go szczoteczką. Będzie jak nowy. Sprawdź i wykorzystaj ten patent.

Filtr w zmywarce to niezwykle istotny element zmywarki ponieważ pomaga usuwać cząstki jedzenia, resztki i inne zanieczyszczenia z wody używanej w procesie zmywania. Jego obecność zapewnia czyste i skuteczne mycie naczyń. Niestety wiele osób zapomina o jego regularnym czyszczeniu, a przecież to właśnie w nim mieści się najwięcej brudu do wyczyszczenia. Aby szybko i prosto przywrócić jego idealny stan to wystarczy zastosować genialny trik. Przeczytaj na czym polega i wypróbuj.

Spryskaj tym filtr zmywarki. Po kilku minutach efekty cię zaskoczą

Najpierw wyjmij filtr ze zmywarki i dokładnie opłucz pod ciepłą wodą. Do spryskiwacza wlej wodę, dodaj 2 łyżki płynu do naczyń, sody oczyszczonej i 1/4 szklanki spirytusu. Wymieszaj i spryskaj tym cały filtr, następnie pozostaw go na co najmniej 20 minut. Jeśli nie masz spryskiwacza to zrób to w słoiku – wystarczy włożyć filtr do środka z przygotowaną miksturą. Potem weź szczoteczkę i wyszoruj każdy zakamarek w filtrze, na koniec warto przemyć go jeszcze gąbką z płynem do naczyń.

Warto o tym pamiętać czyszcząc całą zmywarkę, filtr jest najważniejszym elementem. To właśnie jego powinniśmy czyścić w pierwszej kolejności i co najmniej dwa razy w tygodniu. Czysty filtr to czyste naczynia, z których jemy każdego dnia, dlatego jest to kluczowe także dla zdrowia.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę