REKLAMA

Spryskaj tym kafelki
YouTube screen | Castorama Polska

Spryskaj tym kafelki i zostaw na kilka minut, a efekty będą rewelacyjne. Pozbędziesz się smug i brzydkich zacieków. Sprawdź koniecznie i wypróbuj tego sposobu.

REKLAMA

Kafelki często znajdują się w łazience, ale czasem też w kuchni. Dodają pięknego wyglądu i wydają się być proste w utrzymaniu czystości. Okazuje się, że większy problem sprawiają kafelki łazienkowe – to właśnie na nich osadza się najwięcej pary i tworzą się zacieki trudne do usunięcia. Na szczęście jest na to rewelacyjny patent.

Spryskaj tym kafelki, a efekt cię zaskoczy. Genialny trik

REKLAMA

Przygotuj spryskiwacz i wlej do niego łyżeczkę płynu do naczyń, 100 ml wody utlenionej i 100 ml 70% alkoholu. Wymieszaj dokładnie i spryskaj całą powierzchnię kafelek. Pozostaw na 10 minut, by mieszanka zaczęła działać i przecieraj ściereczką. Efekty będą zniewalające – płytki bez smug, zacieków znów będą błyszczeć jak nowe.

Mieszankę możesz wykorzystać do wyczyszczenia innych powierzchni w łazience, np. zlewu czy kranu. Jeśli lubisz szybkie i skuteczne patenty na sprzątanie to koniecznie zajrzyj do tego artykułu – dowiesz się jak szybko wyczyścić toaletę przy pomocy pewnego proszku.

REKLAMA