REKLAMA

Wsyp to do toalety i odczekaj kilka minut
YouTube screen | Smart Fox

Wsyp to do toalety i odczekaj kilka minut, a będzie jak nowa. Ten szybki trik genialnie radzi sobie z zabrudzeniami w toalecie. Dzięki niemu będzie błyszczeć!

REKLAMA

Regularne czyszczenie toalety jest niezbędne, w innym przypadku powstanie ciężki do usunięcia kamień. Zdarza się czasem, że nie mamy pod ręką środków czyszczących – wtedy przychodzi nam z pomocą genialny trik. Dzięki niemu brzydkie plamy znikną jak za pośrednictwem magicznej różdżki.

Wsyp to do toalety i odczekaj kilka minut. Będziesz zaskoczony rezultatem

REKLAMA

Wsyp do toalety 3 łyżki proszku do prania, następnie zamknij klapę i odczekaj 20 minut. Po tym czasie przetrzyj dokładnie szczotką i spłucz wodę. Proszek do prania świetnie poradzi sobie z wieloma zabrudzeniami. Skutecznie rozpuszcza plamy i osad z toalety. Zawiera on substancje, które zmiękczają wodę i powodują odklejanie się brudu i osadu, a nawet kamienia. W dodatku ma działanie antybakteryjne.

Dzięki temu prostemu patentowi WC zawsze będzie lśnić, nawet w sytuacji gdy nie mamy pod ręką specjalnie przeznaczonych do jego czyszczenia środków.

REKLAMA

Jeśli lubisz szybkie sposoby na domowe porządki to koniecznie sprawdź jak wyczyścić zlew lub odetkać odpływ w kilka sekund.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA