REKLAMA

Spryskaj tym plamy po kocim moczu
YouTube screen | PeTTime – Relaksująca muzyka dla psów i kotów

Spryskaj tym plamy po kocim moczu, a znikną w mgnieniu oka. Genialna sztuczka, o której musi wiedzieć każdy właściciel puszystych kocich łapek. 

REKLAMA

Każdy kto ma kota lub koty w swoim domu wie jak bardzo dużym problemem jest obsikiwanie różnych miejsc w mieszkaniu. Zapach kociego moczu odrzuca na samą myśl. Zazwyczaj zwykłe środki czyszczące nie radzą sobie całkowicie i pozbywają się plam, ale nie brzydkiej woni. Na szczęście jest pewien patent, aby nie było ani plam, ani nieprzyjemnego zapachu kociego moczu.

Spryskaj tym plamy po kocim moczu. Każdy kociarz powinien znać ten trik

REKLAMA

Nowy kotek w mieszkaniu może dla nas oznaczać to, że może sikać poza kuwetą dopóki nie nauczy się korzystania z niej. Ze względu na chorobę lub inne przyczyny m.in. stres nasz kot również może oddawać mocz na dywan lub łóżko. Zapach kociego moczu jest bardzo intensywny, ciężki do zneutralizowania i pozbycia się za pomocą zwykłej wody z dodatkiem detergentu. Niestety nawet domowe sposoby z użyciem sody oczyszczonej nie działają na długo, dlatego warto zaopatrzyć się w genialny produkt, o którym mało kto wie.

Chodzi tutaj o preparat Nature’s Miracle Urine Stain&Odour Remover, który opiera się na bioenzymatycznej formule – bakterie wytwarzają enzymy rozkładające koci mocz. Dzięki temu trwale neutralizują zapach. Działanie tego preparatu jest niezwykle skuteczne i warto mieć to w swoim domu. Jest on bezpieczny dla zwierząt, dlatego nie musimy oddzielać pupila na kilka godzin do innego pomieszczenia.

REKLAMA

REKLAMA