Spryskaj tym szafki kuchenne. Będą lśnić przez długi czas

Spryskaj tym szafki kuchenne
YouTube screen | Krist Yu

Spryskaj tym szafki kuchenne, a będziesz niezwykle zaskoczony efektem. Szafki będą zachwycać pięknym połyskiem przez co najmniej kilka dni. 

REKLAMA

Szafki w kuchni często się brudzą chociażby ze względu na opary podczas przygotowywania dań. Tłuszcz, para wodna osadzają się na powierzchni przez co szafki stają się klejące i mają brzydkie zacieki. Co zrobić, żeby nie czyścić ich każdego dnia? Okazuje się, że jest genialny sposób na to, by utrzymać czystość na dłużej i w dodatku zachwycać pięknym błyskiem.

Spryskaj tym szafki kuchenne. Będą jak nowe

REKLAMA

Na początku przygotuj mały słoiczek, a potem dodaj do niego wodę, by wypełniała go w połowie. Do wody dodaj dosłownie odrobinkę ulubionego żelu pod prysznic i oliwki dla dzieci. Zakręć słoik i dobrze wymieszaj składniki, następnie weź spryskiwacz i przelej do niego całą mieszankę. Spryskaj i przecieraj szafki kuchenne do momentu, aż nie będzie smug, plam.

Oprócz tego, że szafki będą błyszczeć jak nowe to w dodatku wnętrze wypełni piękny i świeży zapach. Oliwka sprawi, że będą lśnić przez długi czas i dzięki temu nie musisz ich czyścić codziennie.

Jeśli lubisz domowe sposoby na czyszczenie różnych powierzchni to wypróbuj koniecznie trik na czyste i błyszczące panele, pisaliśmy o tym tutaj.

REKLAMA

Udostępnij: