Sprytny trik na usunięcie plam rdzy
YouTube screen | What’s up Fagans?

Sprytny trik na usunięcie plam rdzy z umywalki. Efekty są natychmiastowe, a łazienka będzie wyglądać czysto i schludnie. Sprawdź co trzeba zrobić.

Rdza jest powszechnym problemem, zwłaszcza w miejscach, gdzie woda jest stale obecna, takich jak umywalki. Powstają one nawet pod mydelniczką, słoiczkami i opakowaniami, które są poustawiane na umywalce. Plamy rdzy mogą zepsuć wygląd nawet najpiękniejszej łazienki i nie są łatwe do usunięcia za pomocą tradycyjnych środków czyszczących takich jak płyn do naczyń. Jednak istnieje pewien sprytny trik, który pozbędzie się plam rdzy z umywalki w zaledwie kilka sekund.

Sprytny trik na usunięcie plam rdzy z umywalki. Efekty będą natychmiastowe

Aby usunąć brzydkie plamy rdzy potrzebujesz zaledwie trzech składników: soku z cytryny, soli i sody oczyszczonej. Sok z cytryny zawiera kwas cytrynowy, który jest naturalnym środkiem czyszczącym, podczas gdy sól działa jako ścierający składnik. Soda ma działanie wybielające i czyszczące, dlatego ta mieszanka poradzi sobie nawet z najcięższym zabrudzeniem.

Wystarczy wymieszać te składniki, aby powstała pasta, następnie wetrzyj ją w plamy i pozostaw na kilka minut. Po tym czasie wyszoruj je szczoteczką do zębów. Będą znikać w oczach! W przypadku bardziej uporczywych plam możesz powtórzyć ten patent kilka razy pod rząd.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!