Pościg za Ukraińcem przy granicy z Białorusią. Próbował przemycić imigrantów z Afryki i Azji
fot. Pixabay

W piątkowy wieczór do szpitala w Legnicy trafiło 2,5-miesięczne niemowlę, które miało objawy zatrucia. W jego organizmie wykryto obecność środków odurzających. Jego rodzice, którzy znajdowali się pod wpływem narkotyków, zostali zatrzymani.

Lekarz ze szpitala w Legnicy zgłosił na policję sprawę, która miała miejsce w piątek. Okazało się, że do placówki trafiło 2,5-miesięczne dziecko, w którego organizmie znajdowały się środki odurzające. Do szpitala wraz z nim przybył jego ojciec.

– Z informacji, jakie uzyskałam wynika, że życiu dziecka nie zagraża już niebezpieczeństwo – powiedziała w rozmowie z Polską Agencją Prasową mł. asp. Anna Tersa z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

Jak się później okazało, za wszystko odpowiadali niezwykle nieodpowiedzialni rodzice zaledwie 2,5-miesięcznego dziecka. Badania wykazały, że 25-letnia matka i 30-letni ojciec byli pod wpływem narkotyków, wskutek czego zostali zatrzymani.

-Podczas przeszukania ich miejsca zamieszkania policjanci również ujawnili substancje odurzające. Obecnie prowadzone są czynności w tej sprawie – dodała Tersa.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!