Wiceminister sprawiedliwości i kandydat Zjednoczonej Prawicy na prezydenta Warszawy Patryk Jaki stara się dotrzeć do jak najszerszej grupy wyborców. Chcąc zdobyć poparcie najmłodszej grupy mieszkańców stolicy, nawiązał współpracę z raperem Piotrem Szotem, który występuje pod pseudonimem HCR i przedstawia się jako półfinalista show „Must Be The Music”.

Patryk Jaki wystąpił w najnowszym teledysku wykonawcy, nakręconym do piosenki „Stałem pod blokiem”. Tytuł utworu jest taki sam jak nazwa akcji z Twittera, którą prowadził kandydat Zjednoczonej Prawicy.

Raper nie ukrywa, że na powstanie jego piosenki miała wpływ działalność wiceministra sprawiedliwości. „Zainspirował mnie Patryk Jaki. Chłopak, który wychował się na blokach i postawił w Warszawie mafii. Walczy o słabszych ludzi z całym aglomeratem medialnym i finansowym. Oni mają pieniądze – on ma wartości”, wyjaśnił Piotr Szot na Facebooku i w tym samym poście zaprosił na swój koncert w środę 19 września.

Patryk Jaki już zapowiedział na Twitterze swoją obecność na tym wydarzeniu. „Jutro (19 września) na żywo premiera hitu tej kampanii na Pradze. Koncert na blokowisku – ul.Kijowska 11 o godz 17.00. Wstęp wolny. Warto z nami być! Zaproś znajomych!”, napisał.

Piosenka „Stałem pod blokiem”, według portalu Wirtualna Polska, ma też stać się oficjalnym utworem kampanii wyborczej Patryka Jakiego.

https://www.facebook.com/PatrykJaki/posts/1602861589817912


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!