Święta 2020 z Kevinem. Sprawdź kiedy telewizja wyemituje „Kevin sam w domu”!

REKLAMA

Dla wielu osób, film z Macaulayem Culkinem jest stałym elementem Świąt Bożego Narodzenia. Sprawdzamy kiedy i o której porze telewizja wyemituje kultowy film z lat 90.

Kiedy obejrzymy ,,Kevin sam w domu” w telewizji w Święta 2020?

Święta zbliżają się wielkimi krokami i już teraz mnóstwo osób zastanawia się kiedy telewizja pokaże słynnego „Kevina”. Transmisja bestselleru podczas Świąt stała się dla wielu Polaków po prostu tradycją. Mimo, że większość osób oglądało film dziesiątki albo nawet i setki razy to i tak co roku siada przed telewizorem, aby śledzić losy sprytnego chłopca i zakręconych złodziejaszków.

Zwolennicy kultowej komedii już dyskutują o tym czy stacja wyemituje obie części filmu: „Kevin sam w domu” i ”Kevin sam w Nowym Jorku” w Święta 2020. Jest dobra wiadomość dla wszystkich fanów. Pierwszą część filmu telewizja Polsat wyświetli w Wigilię o godzinie 20.00, natomiast powtórkę wyemituje na drugi dzień o godzinie 16.40. Tymczasem druga część filmu: „Kevin sam w Nowym Jorku”, zostanie wyemitowana na kanale Polsat Film o godzinie 18:25 w pierwszy dzień Świąt, 25 grudnia.

REKLAMA

Legendarna komedia jest wciąż przyciąga tłumy widzów przed ekrany. W Wigilię 2018 roku, słynny ,,Kevin sam w domu” oglądało ponad 4,5 miliona osób! Warto przypomnieć, że w 2010 roku stacja postanowiła nie uwzględniać kultowego filmu w ramówce świątecznej, co doprowadziło do buntu przeszło 50 tysięcy osób na Facebooku. Protest się opłacał, bo komedia pojawiła się potem na ekranie.