Wtorkowe losowania Lotto były niezwykle szczęśliwe dla dwóch graczy. Pierwszy z nich trafił ,,szóstkę” o wartości aż 6,8 miliona euro, natomiast drugi nie będzie musiał się martwić o miesięczną wypłatę przez najbliższe 20 lat, wygrywając potrojoną kwotę podstawowej nagrody.

Pierwsza wygrana padła w miejscowości Tyczyn (województwo podkarpackie). Po raz pierwszy w historii mieszkaniec tego miasta poprawnie wytypował sześć liczb, które tuż przed świętami zapewniły mu dokładnie 6 776 075,30zł. Graczowi do zdobycia tak ogromnej kwoty wystarczyły tylko dwa zakłady, natomiast szczęśliwe liczby, jakie skreślił to 8, 11, 20, 38, 39 i 43.

Równie szczęśliwy może być gracz z miejscowości Niemcz (województwa kujawsko-pomorskie), który wysłał kupon w grze Ekstra Pensja. Zagrał on za potrójną stawkę, co oznacza, że jego wygrana zapewniła mu nie 5, a 15 tysięcy złotych miesięcznie przez najbliższe 20 lat. Również pierwsza, historyczna wygrana w tym mieście była możliwa po skreśleniu liczb 5, 17, 23, 30, 32 oraz 3.

Flagową grą Totalizatora Sportowego jest rzecz jasna ,,Lotto”, ale i Ekstra Pensja cieszy się coraz większą popularnością. Podstawową wartością wygranej jest 5 tysięcy złotych miesięcznie przez 20 lat, ale gracz może zdecydować o podbiciu stawki, dzięki czemu może zgarnąć nawet 50 tysięcy złotych jako pensja. Oczywiście potrzebne do tego jest niezwykłe szczęście, ale gracz z Niemczy pokazał, że aby wygrać, trzeba grać.

Warto także wspomnieć o możliwości, jaką Totalizator Sportowy wprowadził całkiem niedawno. Chodzi o grę przez internet, czyli rozwiązanie, na które czekało wiele osób. Dzięki temu, aby wysłać kupon na grę, nie trzeba osobiście udawać się do punktu lub kolektury – wystarczy wejść na oficjalną stronę internetową Lotto i wnieść zakład, po czym opłacić go za pomocą płatności internetowych.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!