biedronka
Fot. Creative Commons

Do groźnego zdarzenia na skutek silnego wiatru doszło w sobotę w Radzyminie. Sieć obiegło nagranie, na którym widać jak podmuchy uszkodziły dach sklepu sieci Biedronka. Klienci czym prędzej zaczęli uciekać z obiektu.

Od początku soboty w całej Polsce bardzo mocno dawał o sobie znać silny wiatr. Strażacy musieli interweniować tysiące razy do powalonych drzew i uszkodzonych budynków. Dodatkowo miliony odbiorców nie miało dostępu do prądu.

Silne podmuchy wiatru doprowadziły do uszkodzenia zarówno domów mieszkalnych, jak i sklepów. W sieci popularność zdobył filmik, na którym widać, jak żywioł doprowadził do częściowego zerwania dachu sklepu Biedronka w Radzyminie.

– Ludzie uciekają szybko z Biedronki! Ludzie uciekają z Biedronki! Co się dzieje?! Dach zerwało w Biedronce! – relacjonował na TikToku mężczyzna, który zarejestrował nagranie.

Choć film przedstawia niepokojące zdarzenie, wśród wychodzących ze sklepu klientów nie widać przesadnej paniki. Klienci, którzy wyszli z Biedronki zwracali jednak uwagę na to, co wyrządził wiatr.

@salim.dzik_official

#fypシ゚ #dc #dlaciebie #foryoupage #foryou #warszawa

♬ dźwięk oryginalny – Salim.dzik 🔥💪🏾


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę